pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Najnowsze

  • 19 maja 2020
  • dzisiaj, 15:27
  • wyświetleń: 23603

Znamy filmy wyświetlane podczas kina samochodowego! Są już bilety

11 i 21 czerwca na parkingu przed Pasażem Książęcym przy ul. Szymanowskiego odbędą się seanse kina samochodowego. Widzowie wybrali już filmy w głosowaniu, które trwało na Facebooku do 2 czerwca. Właśnie ogłoszono repertuar - obejrzymy Johna Wicka 3 oraz 30 gramów. W międzyczasie ruszyła sprzedaż biletów online!

kino samochodowe
Internauci wybrali filmy, które zostaną wyświetlone podczas czerwcowych seansów samochodowych


Tegoroczne możliwości rozrywki i wspólnego odbioru różnych form kultury są mocno ograniczone. Jednak Urząd Miejski oraz Pszczyńskie Centrum Kultury ma dla nas coś, co zgodnie z prawem i zasadami bezpieczeństwa sanitarnego pozwoli w towarzystwie innych osób rozerwać się i spędzić miły wieczór. Trwają przygotowania do pierwszych seansów kina samochodowego, które odbędą się już w czerwcu! Podobne seanse organizowane są w ostatnim czasie w całej Polsce. Kino samochodowe - formuła wymyślona w USA już w latach 30. wraca do łask!

Filmy będą wyświetlane na wielkim, profesjonalnym ekranie, a obejrzymy je z siedzeń naszych samochodów. Dźwięk usłyszymy w głośnikach odbiorników radiowych nastawionych na podaną częstotliwość. Jednocześnie, wspierając lokalny biznes, będzie można telefoniczne lub internetowo zamówić napoje i pyszności z pszczyńskich lokali gastronomicznych z dowozem wprost do samochodu tuż przed seansem.

Kiedy i co obejrzymy?
  • 11 czerwca (czwartek) - John Wick 3 (2019, USA)
  • 21 czerwca (niedziela) - 30 gramów (2019, Iran)


O której?
  • start filmu o godzinie 21.00,
  • wjazd samochodów od 19.00 do 20.40.


Gdzie?
Pszczyna, ul. Szymanowskiego (Pasaż Książęcy)

Bilety
10 zł/samochód (w cenie porcja popcornu)

Bezpieczeństwo
Organizatorzy gwarantują spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych

Na profilu wydarzenia na Facebooku prowadzona była ankieta, w ramach której głosujący wybrali filmy na czerwcowe seanse samochodowe. Głosowanie trwało do wtorku, 2 czerwca do godziny 14.00. Ankieta dostępna jest TUTAJ.

Bilety są w sprzedaży od wtorku, 2 czerwca od godziny 15.00. Spieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona! Bilety - wjazdówki możecie nabyć wyłącznie poprzez system biletowy Pszczyńskiego Centrum Kultury.

Uwaga! Zanim kupicie bilet, zapoznajcie się z instrukcją dostępną w filmie oraz z regulaminem zamieszczonym na stronie pckul.pl/kino-samochodowe/

Loading...


Przypominamy, że kino samochodowe było już organizowane w Pszczynie na parkingu przy Pasażu Książęcym w sierpniu 2013 roku. Można było zobaczyć wtedy komedię Olafa Lubaszenki "Chłopaki nie płaczą". Zachęcamy do przypomnienia sobie tego wydarzenia, oglądając nasze archiwalne wideo.

BM, ar / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.