• 15 lipca 2020
  • wyświetleń: 3239

5 medali Mistrzostw Polski dla tenisistów z Bielska!

Materiał partnera:

Ogromnym sukcesem dla zawodników BKT Advantage zakończyły się Mistrzostwa Polski do lat 14. Podopieczni trenera Stavrosa Wawrzosa zdobyli aż 5 krążków!

5 medali Mistrzostw Polski dla tenisistów z Bielska! - 07.2020
5 medali Mistrzostw Polski dla tenisistów z Bielska! - 07.2020 · fot. Beskidzki Klub Tenisowy Advantage Bielsko-Biała

Podwójnym srebrnym medalistą został Jakub Jędrzejczak, w finale singla uległ niestety swojemu odwiecznemu rywalowi Tomaszowi Berkiecie. W deblu wstępował ze swoim kolegą klubowym Mikołajem Migdalskim, który do srebra w grze podwójnej dołożył brąz z gry singlowej. Piąty medal wywalczył Jakub Tomasiak, tym razem przypadł mu brąz w deblu. BKT Advantage okazał się bezkonkurencyjny w klasyfikacji klubowej. To kolejny wielki sukces bielskiego tenisa.